O nas

Muk Haircare jest rodzinną australijską marką profesjonalnych produktów do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów. Od czasu wejścia na rynek naszą misją jest przebicie się przez "tłum" z kolekcją skutecznych i niespotykanie wydajnych kosmetyków, które dotrzymują obietnic umieszczonych na opakowaniach.

Po trzynastu latach działalności, od momentu zaistnienia na rynku w roku 2006, marka muk Haircare przekształciła się z łamiącego konwencje aspiranta w lidera australijskiego rynku fryzjerskiego. Przez ten czas organicznego wzrostu dojrzała, rozwijając i udoskonalając formuły i technologie. Dziś jest to firma wielokrotnie nagradzana na światowych rynkach, z ofertą pełnego wyboru profesjonalnych, wegańskich farb, 34 produktów bazowych, 5 produktów specjalistycznych z linii muk SPA, 11 produktów z serii barberskiej mr muk, 3 najlepiej sprzedających się urządzeń elektrycznych i dystrybucją w prawie 30 krajach. Konsumenci na całym świecie doceniają szczerość i otwartość marki muk Haircare, która jest oparta na niezawodności, skuteczności i wydajności. Odpowiedni kosmetyk marki muk Haircare znajdzie się na każdą potrzebę włosów.

Traktujemy też poważnie swą odpowiedzialność w zakresie ochrony środowiska. Wszystkie produkty marki muk Haircare są zatwierdzone przez PETA, co oznacza, że dla naszych składników, receptur i produktów końcowych nie przeprowadzamy ani nie zlecamy żadnych testów na zwierzętach…i nie będziemy tego robić w przyszłości.

Muk to w 100% Ty... Czyli osoba o mocnej, indywidualistycznej osobowości, która nie podąża ślepo za trendami, ale wie kim jest i lubi podkreślać swój jedyny w swoim rodzaju styl. Jeśli jesteś świadomym Klientem, który oczekuje od rynku fryzjerskiego jakości i wydajności zgodnie z hasłem „value for money”, witamy w rodzinie!

Obserwuj nas na Instagram'ie i Facebook'u!                                      do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium